dóza čtverc. 0,5l ACCASA PH TRA/FI (3ks)
Kód: MA-287717
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza čtvercová 0,5 l, ACCASA, PH, TRA / FI (3 ks). objem: 0,5 l materiál: plast barva: transparentní dóza, fialové víko balení: 3 ks Dóza na potraviny ACCASA je vhodná pro skladování různých potravin. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky ve fialové barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022619384 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 1,521 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
