dóza čtverc.s potiskem sada 4díl.(0,3+0,45+0,65+1,0l) PH
Kód: MA-386514
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza čtvercová s potiskem, 4dílná sada(0,3 + 0,45 + 0,65 + 1,0 l) PH. sada obsahuje 4 boxy s víčkem objem: - dekor sušenky 300 ml - dekor makronky 450 ml - dekor ovoce 650 ml - dekor zelenina 1000 ml materiál: plast barva: bílá s dekorem BPA free - zdravotní nezávadnost, bez použití bisfenolu A Praktické boxy pro uchování potravin nebo drobností v domácnosti. Vyrobeno z kvalitního plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8719987529986 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 1,274 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
