dóza FREIA kul. 0,65l skl.+nerez víčko
Kód: MA-267518
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FREIA kulatá 0,65 l, skleněná + nerez víčko. objem: 0,65 l materiál: sklo, nerezové víčko Skleněná dóza FREIA s víčkem, které prodlouží čerstvost skladovaných potravin. Díky kvalitnímu čirému sklu jsou potraviny snadno přehledné i bez otevírání a ponechají si déle svou chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022456491 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,209 kg |
| Objem přepravní: | 1,05 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
