dóza FREIA kul. 1,1l skl.+nerez víčko
Kód: MA-267519
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FREIA kulatá 1,1 l, skleněná + nerez víčko. objem: 1,1 l materiál: sklo, nerezové víčko Skleněná dóza FREIA s víčkem, které prodlouží čerstvost skladovaných potravin. Díky kvalitnímu čirému sklu jsou potraviny snadno přehledné i bez otevírání a ponechají si déle svou chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022456507 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,304 kg |
| Objem přepravní: | 1,7 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
