dóza FREIA kul. 1,8l skl.+nerez víčko
Kód: MA-267521
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FREIA kulatá 1,8 l, skleněná + nerez víčko. objem: 1,8 l materiál: sklo, nerezové víčko Skleněná dóza FREIA s víčkem, které prodlouží čerstvost skladovaných potravin. Díky kvalitnímu čirému sklu jsou potraviny snadno přehledné i bez otevírání a ponechají si déle svou chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8591022456521 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,494 kg |
| Objem přepravní: | 2,8 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
