dóza FREIA sada 3díl.(0,65+1,1+1,45l) skl.+nerez víčko
Kód: MA-326986
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FREIA sada 3díl. (0,65 + 1,1 + 1,45 l) sklo + nerez víčko. sada obsahuje dózy o objemu: - 0,65 l - 1,1 l - 1,45 l materiál: sklo, nerezové víčko Sada skleněných dóz FREIA s víčkem, které prodlouží čerstvost skladovaných potravin. Díky kvalitnímu čirému sklu jsou potraviny snadno přehledné i bez otevírání a ponechají si déle svou chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8591022599044 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1 kg |
| Objem přepravní: | 6,8145 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 29,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
