dóza FRIGOVERRE čtverc. 1,0l 15x15x5cm skl.+PP víčko MO
Kód: MA-267244
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FRIGOVERRE čtvercová 1,0 l, 15 x 15 x 5 cm, skl. + PP víčko MO. objem: 1 l rozměry: 15 x 15 x 5 cm materiál: sklo, polypropylenové víčko barva víčka: modrá Dóza FRIGOVERRE je vhodná k uchovávání i přípravě potravin. Dóza je vhodná do myčky, bez víčka do mikrovlnky. Víčko je vzduchotěsné. myčka: ano mikrovlnka: ano - bez víka UPOZORNĚNÍ: teplotní rozpětí -20 st. C až +70 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8001133878803 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,532 kg |
| Objem přepravní: | 1,4625 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
