dóza FRIGOVERRE čtverc. 2,0l 19x19x8cm skl.+PP víčko MO
Kód: MA-267245
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FRIGOVERRE čtvercová 2,0 l, 19 x 19 x 8 cm, skl. + PP víčko MO. objem: 2 l rozměry: 19 x 19 x 8 cm materiál: sklo, polypropylenové víčko barva víčka: modrá Dóza FRIGOVERRE je vhodná k uchovávání i přípravě potravin. Dóza je vhodná do myčky, bez víčka do mikrovlnky. Víčko je vzduchotěsné. myčka: ano mikrovlnka: ano - bez víka UPOZORNĚNÍ: teplotní rozpětí -20 st. C až +70 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8001133888208 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,903 kg |
| Objem přepravní: | 3,4 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
