dóza FRIGOVERRE kul. 0,813l pr.12x10cm skl.+PP víčko MO
Kód: MA-326075
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza FRIGOVERRE kulatá 0,813 l, pr. 12 x 10 cm, skl.+PP víčko MO. objem: 0,813 l průměr: 12 cm výška: 10 cm materiál: sklo, polypropylenové víčko barva víčka: modrá Dóza FRIGOVERRE je vhodná k uchovávání i přípravě potravin. Dóza je vhodná do myčky, bez víčka do mikrovlnky. Víčko je vzduchotěsné. myčka: ano mikrovlnka: ano - bez víka UPOZORNĚNÍ: teplotní rozpětí -20 st. C až +70 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8001133391401 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,447 kg |
| Objem přepravní: | 1,7745 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
