dóza GEMA čtverc.0,4l, PH TRA/TYRK madla
Kód: MA-287233
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza GEMA čtvercová 0,4 l, PH TRA / TYRK madla. objem: 0,4 l materiál: plast barva: transparentní box, tyrkysová madla Dóza GEMA s tyrkysovými madly má široké využití v kuchyni. Použití v mrazničce do -25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022430996 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,792 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
