dóza GEMA dělená obdél. 0,25+0,25l, PH TRA/TYRK madla
Kód: MA-287237
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza GEMA, dělená, obdélníková 0,25 + 0,25 l, PH TRA / TYRK madla. objem: 0,25 + 0,25 l materiál: plast barva: transparentní box, tyrkysová madla Dělená dóza GEMA s tyrkysovými madly má široké využití nejen v kuchyni, díky dvěma přihrádkám a transparentnímu provedení je velmi přehledná. Použití v mrazničce do -25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C. Objem přihrádek je 250 a 250 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022430972 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 0,968 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
