dóza GEMA obdél.1,2l, PH TRA/TYRK madla
Kód: MA-287228
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza GEMA obdélníková 1,2 l, PH TRA / TYRK madla. objem: 1,2 l materiál: plast barva: transparentní box, tyrkysová madla Dóza GEMA s tyrkysovými madly má široké využití v kuchyni. Použití v mrazničce do -25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022431047 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 2,3625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
