dóza GEMA obdél.1,8l, PH TRA/TYRK madla
Kód: MA-287230
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza GEMA obdélníková 1,8 l, PH TRA / TYRK madla. objem: 1,8 l materiál: plast barva: transparentní box, tyrkysová madla Dóza GEMA s tyrkysovými madly má široké využití v kuchyni. Použití v mrazničce do -25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022431061 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 3,744 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
