dóza hermetická 100ml, hranatá, skl. s patentním uzávěrem LINA
Kód: MA-267522
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická 100 ml, hranatá, skleněná, s patentním uzávěrem, LINA. objem: 100 ml materiál: sklo barva těsnění: oranžová Nespornou výhodou skleněné dózy LINA je její použitelnost prakticky na všechny potraviny. Skleněná dóza má těsný hermetický uzávěr, je proto vhodná k uchování sušených či nakládaných potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022596869 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,095 kg |
| Objem přepravní: | 0,1875 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 5 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
