dóza hermetická 2,2l skl. s patentním uzávěrem
Kód: MA-268000
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 2,2 l materiál: sklo Hermetická dóza s patentním uzávěrem je perfektní pro dlouhodobé skladování jakýchkoli potravin, ty zůstanou dlouho čerstvé a zachovají si svěží chuť i aroma.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 8591022294895 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,006 kg |
| Objem přepravní: | 3,718 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
