dóza hermetická 2000ml skl.s patentním uzávěrem FIDO Blue
Kód: MA-326072
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická 2000 ml, skleněná s patentním uzávěrem, FIDO Blue. objem: 2000 ml rozměry (š x v x h): 12,7 x 21,5 x 12,7 cm materiál: sklo Skleněná hermetická dóza FIDO Blue se skleněným víčkem a kovovým zavíracím patentem. Víčko je osazeno gumovým těsněním, drátěný systém uzávěru není vhodný do myčky (není nerezový).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 8004360023121 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,007 kg |
| Objem přepravní: | 3,696 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
