dóza hermetická hranatá 500ml skl. s patent.uzávěrem EREA
Kód: MA-268556
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická hranatá 500 ml, skl., s patentním uzávěrem. objem: 0,5 l materiál: sklo Skleněná hermetická dóza EREA 0,5 l se skleněným víčkem a kovovým zavíracím patentem. Víčko je osazeno silikonovým těsněním. Drátěný systém uzávěru není vhodný do myčky (není nerezový). Ideální na uskladnění suchých potravin - těstoviny, houby atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8591022602959 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,92 kg |
| Objem přepravní: | 1,2705 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
