dóza hermetická hranatá 1000ml skl. s patent.uzávěrem EREA
Kód: MA-268557
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická hranatá 1000 ml, skl., s patentním uzávěrem. objem: 1 l materiál: sklo Skleněná hermetická dóza EREA 1 l se skleněným víčkem a kovovým zavíracím patentem. Víčko je osazeno silikonovým těsněním. Drátěný systém uzávěru není vhodný do myčky (není nerezový). Ideální na uskladnění suchých potravin - těstoviny, houby atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.73 kg |
| EAN: | 8591022602942 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,73 kg |
| Objem přepravní: | 1,8755 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
