dóza hermetická LARA čtverc. 1,8l PH
Kód: MA-267111
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická LARA, čtvercová, 1,8 l, PH. objem: 1,8 l materiál: plast Plastová dóza na potraviny LARA, s růžovým silikonovým těsněním, zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do - 25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8591022608333 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,39 kg |
| Objem přepravní: | 2,9575 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 17,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
