dóza hermetická LARA kul. 0,5l PH
Kód: MA-267101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická LARA, kulatá, 0,5 l, PH. objem: 0,5 l materiál: plast Plastová dóza na potraviny LARA, s růžovým silikonovým těsněním, zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do - 25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022430736 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,9075 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
