dóza hermetická LARA obdél. 2,6l PH
Kód: MA-267107
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická LARA, obdélníková, 2,6 l, PH. objem: 2,6 l materiál: plast Plastová dóza na potraviny LARA, s růžovým silikonovým těsněním, zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do - 25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 8591022430811 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,57 kg |
| Objem přepravní: | 5,13 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
