dóza hermetická LARA obdél. 5,5l PH
Kód: MA-267110
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická LARA, obdélníková, 5,5 l, PH. objem: 5,5 l materiál: plast Plastová dóza na potraviny LARA, s růžovým silikonovým těsněním, zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do - 25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8591022430835 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,447 kg |
| Objem přepravní: | 8,28 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
