dóza hermetická sada 3díl.(0,5+1+2l) skl. s patent.uzávěrem EREA
Kód: MA-326987
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza hermetická EREA, sada 3díl. (0,5 + 1 + 2 l) skleněná, s patentním uzávěrem. sada obsahuje dózy o objemu: - 0,5 l - 1 l - 2 l materiál: sklo Sada skleněných hermetických dóz EREA se skleněným víčkem a kovovým zavíracím patentem, víčko je osazeno silikonovým těsněním, drátěný systém uzávěru není vhodný do myčky (není nerezový). Ideální na uskladnění suchých potravin - těstoviny, houby atd. nebo nakládání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8591022603055 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,4 kg |
| Objem přepravní: | 8,9375 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 27,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
