dóza kul. 0,65l skl.+bambus víčko
Kód: MA-399930
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry: pr. 10 cm, výška 13,5 cm materiál: sklo, bambus Skleněná kuchyňská dóza 0,65 l s bambusovým víčkem je ideální k uchování sypkých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590419398437 |
| Barva: | čirá |
| Celkový objem: | 0,65 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,279 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 1,35 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 13,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
