dóza kul. 1,3l skl.+nerez víčko
Kód: MA-399840
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 1,3 l materiál: sklo, nerez Skleněná kuchyňská dóza 1,3 l s nerezovým víčkem je ideální k uchování sypkých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 8590419400437 |
| Barva: | čirá |
| Celkový objem: | 1,3 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,62 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 2,057 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
