dóza kul. 2,1l skl.+nerez víčko
Kód: MA-399844
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
objem: 2,1 l materiál: sklo, nerez Skleněná kuchyňská dóza 2,1 l s nerezovým víčkem je ideální k uchování sypkých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590419400451 |
| Barva: | čirá |
| Celkový objem: | 2,1 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem přepravní: | 3,267 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
