dóza kul. sada 3díl. (0,25.0,37.0,6l) PH
Kód: MA-267145
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza kulatá, sada 3díl. (0,25. 0,37. 0,6 l) PH. sada obsahuje dózy o objemu: - 0,25 l - 0,37 l - 0,6 l Sada plastových dóz ACASSA, ve třech velikostech 250 ml, 370 ml a 600 ml, je vhodná pro skladování potravin a hotových jídel. Dózy jsou vyrobené z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí, mrazáku i mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022613863 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,102 kg |
| Objem přepravní: | 1,0285 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
