dóza kul. sada 3díl. (0,25.0,5.0,7l) PH
Kód: MA-266145
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza kulatá, sada 3díl. (0,25. 0,5. 0,7 l) PH. sada obsahuje 3 dózy: - objem 0,25 l, pr. 9 x 6 cm - objem 0,6 l, pr. 11,2 x 7,5 cm - objem 0,7 l, pr. 12,5 x 8,5 cm materiál: plast, silikon Sada plastových dóz na potraviny JANICE, s tyrkysovým silikonovým těsněním, který zajišťuje vzduchotěsnost dózy. Díky tomu zůstávají potraviny dlouho čerstvé. Použití v mrazničce do -25 st .C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022599686 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,165 kg |
| Objem přepravní: | 1,4365 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
