dóza kul. sada 3díl. (0,6.0,88.1,18l) PH
Kód: MA-267146
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza kulatá, sada 3díl. (0,6. 0,88. 1,18 l) PH. sada obsahuje dózy o objemu: - 0,6 l - 0,88 l - 1,18 l Sada plastových dóz ACASSA, ve třech velikostech 600 ml, 880 ml a 1180 ml, je vhodná pro skladování potravin a hotových jídel. Dózy jsou vyrobené z odolného plastu a jsou vhodné do myčky na nádobí, mrazáku i mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8591022613870 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,16 kg |
| Objem přepravní: | 1,96 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
