dóza LISSA čtvercová 0,3l (11x11x4,5cm) PH KOUŘ
Kód: MA-327007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza LISSA čtvercová, 0,3 l, 11 x 11 x 4,5 cm, PH KOUŘ. objem: 0,3 l rozměry: 11 x 11 x 4,5 cm materiál: plast barva: kouřová Plastová dóza LISSA s víčkem v kouřové barvě je vhodná k uskladnění potravin, např. rýže, těstovin, zavářky do polévky nebo cereálií. Dózy je možno stohovat na sebe a tím ušetřit spoustu místa.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022609354 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,057 kg |
| Objem přepravní: | 0,605 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
