dóza LORA čtverc. 0,5l 13,5x13,5x6cm skl.+PP víčko TRA/BORDO
Kód: MA-267407
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza LORA čtvercová 0,5 l, 13,5 x 13,5 x 6 cm, skeněná + PP víčko TRA/BORDO. objem: 0,5 l rozměry: 13,5 x 13,5 x 6 cm materiál: sklo, polypropylenové víčko barva víčka: transparentní, bordové těsnění teplotní rozpětí: min. - 12 st. C, max. + 220 st. C. Dóza LORA je hermeticky uzavíratelná skleněná nádoba, která je vhodná pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání. Dokonale se hodí do pečící trouby (bez víčka) i mikrovlnné trouby. Díky speciálnímu víku je dóza ideální pro přepravu potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8591022492734 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,4 kg |
| Objem přepravní: | 1,575 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
