dóza LORA obdél. dělená 0,95l 20,5x15,5x7cm skl.+PP víčko TRA/BORDO
Kód: MA-288005
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza LORA obdélníková dělená 0,95 l, 20,5 x 15,5 x 7 cm, skl. + PP víčko TRA/BORDO. celkový objem: 0,95 l objem vnitřních dóz: 0,45 l + 0,3 l materiál: sklo, polypropylenové víčko barva víčka: transparentní, bordové těsnění teplotní rozpětí: min. -12 st. C, max. +220 st. C Skleněná dóza LORA je vhodná pro uchovávání potravin v čerstvém stavu, zmrazování a ohřívání. Dokonale se hodí do pečící trouby i mikrovlnné trouby (bez víčka).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| EAN: | 8590419112590 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20,5 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
