dóza MICRO 2,0l kul. PH mix barev, vhodná do MW
Kód: MA-716901
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza MICRO 2 l, kulatá, PH mix barev, vhodná do MW. - nádobí do mikrovlnné trouby, objem 2 l - vhodné pro bezpečný ohřev jídla v mikrovlnné troubě - lze použít i k vaření pokrmů (doba vaření max. 15 minut) - pro uchovávání jídla v lednici nebo mrazničce - díky průhlednému víku máte přehled o obsahu dózy - na víku je ventil pro ohřev jídla v MW - obsahuje časovač, na kterém si nastavíte přehledně např. měsíc, ve kterém jste jídlo uložili do mrazničky nebo kdy se má spotřebovat Dóza do mikrovlnné trouby o objemu 2 l, bezpečná pro ohřev jídla v MW a pro další jeho uchovávání. šířka: 185 mm výška: 120 mm délka: 222 mm materiál: plast mix barev: bílá, zeleno - šedá objem: 2 l Vhodná do mrazničky, ledničky a mikrovlnné trouby. Teplotní rozpětí od - 20 °C do + 100 °C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nádobí do mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5701922310813 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Hloubka přepravní: | 18,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,193 kg |
| Objem přepravní: | 4,107 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 18,5 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
