dóza mini 65ml sada 4díl.(2xkul.,2xčtverc.) PH mix barev
Kód: MA-387114
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza mini 65 ml, sada 4díl. (2 x kulatá, 2 x čtvercová) PH mix barev. sada obsahuje: 2 x kulatá dóza 2 x čtvercová dóza objem: 65 ml rozměry: 6,2 x 3,5 cm materiál: polypropylen barva: transparentní / žluté, růžové, modré, zelené víčko Plastové krabičky jsou idealní pro uchování potravin. V nabídce jsou dva možné tvary a čtyři barevná víčka: modrá, růžová, žlutá a zelená.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8720573591133 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,026 kg |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
