dóza na citron 12,5cm LIMON skleněná
Kód: MA-369826
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na citron 12,5 cm LIMON skleněná. výška: 12 cm průměr dolní: 12,5 cm hmotnost netto: 0,52 kg hmotnost brutto: 0,55 kg materiál: sklo barva: čirá myčka: ano mikrovlnka: ne Skleněná dóza na citron LIMON chrání před vysycháním, ztrátou vůně, plísní a hmyzem. Dóza se dá využít i na jiné potraviny jako je limetka, cibule, česnek apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022400036 |
| Celkový objem: | 0 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,523 kg |
| Objem přepravní: | 2,197 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
