dóza na med/smetanu MONO 230ml sklo/nerez
Kód: MA-369806
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na med / smetanu MONO 230 ml, sklo / nerez. objem: 230 ml materiál: skleněné tělo, víko nerez 18/0 a pochromovaný plast PP, silikonové těsnění Skleněná dóza MONO na med či smetanu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022386057 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 1,26 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
