dóza na nakládání CLOE 4l PH
Kód: MA-287256
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na nakládání CLOE 4 l, PH. objem: 4 l materiál: plast, pružina Dóza TASTY je vhodná k nakládání nebo marinování masa. Nakládané potraviny vložte do nádoby, zalijte vodou nebo lákem. Zatlačením víka s klipy, opatřené pružinou, zamezíte přístupu vzduchu k potravinám. Dóza navíc výborně poslouží i k jejich převážení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8591022610350 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,67 kg |
| Objem přepravní: | 10,143 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
