dóza na svačinu kul. 0,4+0,7l + příbor PH mix barev CULINARIA
Kód: MA-287254
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na svačinu kulatá 0,4 + 0,7 l + příbor PH mix barev, CULINARIA. objem: 0,4 l + 0,7 l materiál: plast mix barev Dóza na jogurt / salát CULINARIA 700 ml + 400 ml se skládá ze dvou samostatných dóz. Jedné dózy na jogurt / dresing a druhé na musli, granolu, ovoce nebo salát. Dóza je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí. Součástí dózy je připevněná vidlička a lžíce. Celkoý výška i s příborem je 19 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022607381 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,665 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
