dóza na svačinu kul. 1,1l + příbor PH mix barev
Kód: MA-387080
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na svačinu kulatá 1,1 l + příbor, PH mix barev. objem: 1,1 l průměr: 8,5 cm výška: 18 cm materiál: polypropylen mix barev: transparentní / bílá, růžová, zelená, černá Dóza na salát + příbor, pro uchování čerstvých potravin, svačin, která je vyrobena z kvalitního plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8719987540523 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,117 kg |
| Objem přepravní: | 2,457 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
