dóza na syp.potr.1l ovál PH mix barev, šoup.víčko
Kód: MA-311041
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na sypké potraviny 1 l, ovál, PH mix barev, šoupací víčko. objem: 1 l materiál: plast transparentní dóza / barevné víčko mix barev: bílá, oranžová, hnědá Oválná dóza je vhodná na sypké potraviny. Jednoduché dávkování díky šoupacímu víčku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594028841056 |
| Hloubka přepravní: | 58,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 29,27925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 38,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
