dóza na syp.potr.2l ovál PH, otevír.víčko mix barev
Kód: MA-325952
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na sypké potraviny 2 l, ovál, PH, otevírací víčko, mix barev. objem: 2 l rozměry (v x h x š): 21,1 cm x 9,6 x 18,5 cm Dóza plastová dávkovací je vhodná pro skladování mouky, cukru, soli atd.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590419043368 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 3,99 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
