dóza na sypké p.HAMBURG 2,5l PH TRA/ČER víčko
Kód: MA-716839
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na sypké potraviny HAMBURG, 2,5 l, PH TRA/ČER víčko. - hermetické víčko, které díky silikonovému těsnění pevně uzavře dózu zabrání průniku vlhkosti - dóza je ideální na skladování sypkých a suchých potravin - moderní design, dózy jsou stohovatelné objem: 2,5 l rozměry (Š x H x V): 13,5 x 13,5 x 25,3 cm materiál: NAS / silikon / polypropylen Moderní dóza se silikonovým těsněním je ideální pro hermetické skladování sypkých potravin, jako jsou luštěniny, rýže, cukr nebo mouka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 5701922517205 |
| Barva: | čirá |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 13,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,264 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 4,610925 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Výška přepravní: | 25,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
