dóza na sypké potr. 2,0l obdél.PH vysoká mix barev
Kód: MA-256211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na sypké potraviny 2 l, obdélníková, vysoká, PH mix barev. objem: 2 l materiál: plast transparentní dóza / barevné víčko mix barev: bílá, růžová, modrá, zelená, béžová, šedá Dóza pro uchování sypkých potravin (cukr, rýže, těstoviny, luštěniny, atd.).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590474915600 |
| Celkový objem: | 2 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 60 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,26 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 34,8 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 40 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
