dóza na sypké potr.2,5l PH otevír.víčko BÍ
Kód: MA-267224
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na sypké potraviny 2,5 l, PH, otevírací víčko BÍ. objem: 2,5 l materiál: plast barva: transparentní dóza, bílé víčko Transparentní dávkovací plastová dóza Culinaria s víčkem v bílé barvě. Dóza je praktickým pomocníkem na ukládání těstovin, luštěnin, mouky a jiných potravin. Opatřena měřící ryskou s odstupem 250 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022590492 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 4,446 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
