dóza na vejce 12ks, 27cm s klick uzávěrem PH TRA
Kód: MA-370093
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza na vejce 12 ks, 27 cm, s klick uzávěrem, PH TRA. rozměry: 27 cm materiál: plast barva: transparentní Plastový box na vajíčka (12 ks) je vhodný nejen ke skladování, ale i k přepravě vajec.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022592977 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 1,68 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
