dóza obdél. 0,55l SUPER VALUE PH TRA/RŮŽ (3ks)
Kód: MA-327151
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
3dílná sada dóz na potraviny SUPER VALUE obsahuje 3 dózy o objemu 0,55 l, vhodné pro skladování různých potravin. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky v růžové barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022592403 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,54 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
