dóza obdél. 0,5l, 14,5x11,5x5,2cm, nerez+PH víčko s klick uz.
Kód: MA-387187
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza obdélníková, 14,5 x 11,5 x 5,2 cm, 0,5 l, nerez + PH víčko s klick uzávěrem. rozměry (D x Š x V): 14,5 x 11,5 x 5,2 cm objem: 0,5 l hmotnost: 132 g materiál: nerez, plastové víčko klick uzávěr Nerezová krabička je vhodná na uskladnění potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8721037355384 |
| Hloubka přepravní: | 14,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,119 kg |
| Objem přepravní: | 0,8671 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
