dóza obdél. 0,95l SUPER VALUE PH TRA/TYRK (3ks)
Kód: MA-327152
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
3dílná sada dóz na potraviny SUPER VALUE obsahuje 3 dózy o objemu 0,95 l, vhodné pro skladování různých potravin. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky v tyrkysové barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022592427 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,197 kg |
| Objem přepravní: | 2,431 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
