dóza obdél. 1,13l SUPER VALUE PH TRA/LATTE (3ks)
Kód: MA-326127
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza obdélníková 1,13 l, PH TRA / LATTE (3 ks). objem: 1,13 l materiál: plast barva: transparentní dóza, béžové víko balení: 3 ks Balení SUPER VALUE obsahuje 3 dózy na potraviny o objemu 1,25 l. Jsou vhodné pro skladování různých potravin. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky v barvě Latte.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022619469 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,175 kg |
| Objem přepravní: | 2,793 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
