dóza obdél. 1,25l SUPER VALUE PH TRA/FI (3ks)
Kód: MA-267225
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dóza obdélníková 1,25 l, PH TRA / FI (3 ks). objem: 1,25 l materiál: plast barva: transparentní dóza, fialové víko balení: 3 ks Balení SUPER VALUE obsahuje 3 dózy na potraviny o objemu 1,25 l. Jsou vhodné pro skladování různých potravin. Dózy jsou vyrobené z plastu a dodávají se s víky ve fialové barvě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022592434 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Objem přepravní: | 3,381 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
